lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Квалитетна лига У15
1.КК Земун550400:24810
2.КК Партизан НИС550497:35310
3.КК Победник 011642428:43410
4.КК Бањица Мега541455:4269
5.КК Визура541396:3519
6.КК Црвена Звезда МТС532446:3498
7.КК Динамик Вип Пеј624472:5228
8.КК Церак 624359:4468
9.ШКК Звездара615372:4557
10.КК Флеш514317:3686
11.КК Младост514340:4076
12.КК Рудар 22505261:3845
79857 КК Бањица Мега : КК Земун
28.11.2022
20:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Димитрије Карановић, Филип Конатар, Делегат: Бојан Драшкић
79858 КК Визура : КК Црвена Звезда МТС 71 : 69
27.11.2022
16:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Филип Конатар, Делегат: Александар Толић
79859 КК Динамик Вип Пеј : КК Партизан НИС 78 : 121
26.11.2022
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Душко Милаковић, Александар Лазић, Делегат: Ђорђе Илић
79860 КК Церак : КК Рудар 22 68 : 65
27.11.2022
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Огњен Ћурчић, Оливера Старинчевић, Делегат: Љиљана Благојевић
79861 КК Флеш : ШКК Звездара 78 : 51
27.11.2022
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лазар Костић, Вук Иванчевић, Делегат: Михајло Костић
79862 КК Победник 011 : КК Младост 70 : 57
26.11.2022
10:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
Душко Милаковић, Александар Лазић, Делегат: Тијана Брнић
79827 КК Бањица Мега : КК Победник 011 95 : 68
24.10.2022
20:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Радовић, Предраг Ширко, Делегат: Зоран Нинков
79828 КК Визура : КК Флеш 71 : 56
22.10.2022
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Далибор Шуштершић, Душко Милаковић, Делегат: Горан Радовановић
79829 КК Динамик Вип Пеј : КК Церак 98 : 76
22.10.2022
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Предраг Ширко, Вук Матић, Делегат: Александар Толић
79830 КК Партизан НИС : КК Младост 102 : 71
22.10.2022
18:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Дејан Живковић, Вук Матић, Делегат: Јелена Поповић
79831 КК Црвена Звезда МТС : КК Рудар 22 105 : 64
22.10.2022
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Немања Радовић, Предраг Ширко, Делегат: Ђорђе Илић
79832 КК Земун : ШКК Звездара 104 : 60
23.10.2022
18:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марија Ћирић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Толић
79833 КК Бањица Мега : КК Визура 91 : 77
31.10.2022
20:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Душан Марчетић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
79834 КК Рудар 22 : КК Земун 30 : 82
29.10.2022
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Душко Милаковић, Алекса Игњатовић, Делегат: Слободан Каличанин
79835 КК Младост : КК Црвена Звезда МТС 76 : 95
01.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Огњен Ћурчић, Милош Ђурђић, Делегат: Борко Павловић
79836 КК Церак : КК Партизан НИС 47 : 63
02.11.2022
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Предраг Ширко, Марија Ћирић, Делегат: Михајло Костић
79837 КК Флеш : КК Динамик Вип Пеј 73 : 78
30.10.2022
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Александар Петровић, Филип Станковић, Делегат: Никола Томић
79838 КК Победник 011 : ШКК Звездара 84 : 66
29.10.2022
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Јелена Поповић
79839 КК Визура : КК Победник 011 90 : 63
05.11.2022
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Петровић, Александар Лазић, Делегат: Александар Толић
79840 КК Динамик Вип Пеј : КК Бањица Мега 78 : 85
05.11.2022
20:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Ђокић, Александар Лазић, Делегат: Милена Главан
79841 КК Партизан НИС : КК Флеш 93 : 61
07.11.2022
21:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Антоније Луковић, Дуња Поповић, Делегат: Јелена Поповић
79842 КК Црвена Звезда МТС : КК Церак 92 : 50
05.11.2022
19:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Александар Варађан
79843 КК Земун : КК Младост 75 : 60
05.11.2022
13:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стеван Гуџулић, Никола Ђокић, Делегат: Горан Радовановић
79844 ШКК Звездара : КК Рудар 22 66 : 44
06.11.2022
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Душко Милаковић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Рашинац
79845 КК Бањица Мега : КК Партизан НИС 96 : 118
14.11.2022
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Радовић, Милош Прица, Делегат: Слободан Каличанин
79846 КК Визура : КК Динамик Вип Пеј 87 : 72
12.11.2022
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Гојовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Вукашин Курћубић
79847 КК Младост : ШКК Звездара 76 : 65
12.11.2022
17:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Петар Јанкулоски, Владимир Поповић, Делегат: Стеван Радић
79848 КК Церак : КК Земун 49 : 64
12.11.2022
17:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Лука Максимовић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Толић
79849 КК Флеш : КК Црвена Звезда МТС
30.11.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Огњен Ћурчић, Оливера Старинчевић, Делегат: Ведран Чоловић
79850 КК Победник 011 : КК Рудар 22 63 : 58
12.11.2022
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Тијана Брнић
79851 КК Динамик Вип Пеј : КК Победник 011 68 : 80
19.11.2022
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Младеновић, Душко Милаковић, Делегат: Јован Чучуковић
79852 КК Партизан НИС : КК Визура
01.01.2022
79853 КК Црвена Звезда МТС : КК Бањица Мега 85 : 88
22.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Марко Перовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
79854 КК Земун : КК Флеш 75 : 49
19.11.2022
16:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Оливера Старинчевић, Делегат: Александар Толић
79855 ШКК Звездара : КК Церак 64 : 69
19.11.2022
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Александар Петровић, Петар Јанковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
79856 КК Рудар 22 : КК Младост
29.11.2022
20:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Никола Благојевић, Стефан Милић, Делегат: Жељко Делић
79857 КК Бањица Мега : КК Земун
28.11.2022
20:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Димитрије Карановић, Филип Конатар, Делегат: Бојан Драшкић
79858 КК Визура : КК Црвена Звезда МТС 71 : 69
27.11.2022
16:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Филип Конатар, Делегат: Александар Толић
79859 КК Динамик Вип Пеј : КК Партизан НИС 78 : 121
26.11.2022
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Душко Милаковић, Александар Лазић, Делегат: Ђорђе Илић
79860 КК Церак : КК Рудар 22 68 : 65
27.11.2022
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Огњен Ћурчић, Оливера Старинчевић, Делегат: Љиљана Благојевић
79861 КК Флеш : ШКК Звездара 78 : 51
27.11.2022
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лазар Костић, Вук Иванчевић, Делегат: Михајло Костић
79862 КК Победник 011 : КК Младост 70 : 57
26.11.2022
10:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
Душко Милаковић, Александар Лазић, Делегат: Тијана Брнић