lat|eng
Насловна > Архива резултата
МЛАЂИ ПИОНИРИ/Бараж 1/16 Регионална лига
2350 КК Земун Фитофармација 5 : КК ББ Баскет (Младеновац) 51 : 22
12.05.2018
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
2351 КК Абба (Барич) : КК Офи Баскет 2 22 : 44
12.05.2018
18:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
2352 КК ФМП 3 : КК Раднички (Обреновац) 37 : 41
12.05.2018
16:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
2353 КК Сава 2 : КК Сурчин Добановци 27 : 77
12.05.2018
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
2354 БКК Раднички 2 : КК Ас Баскет 6 57 : 59
12.05.2018
09:00
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
2355 КК Церак 2 : КК Вива 2 43 : 35
13.05.2018
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
2356 КК Гро-Баскет : КК Нови Београд 7 - 2 37 : 38
09.05.2018
20:50
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
2357 КК Победник 011 : КК Мондо Баскет 37 : 30
13.05.2018
10:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
2358 КК Ол Стар : КК Рас 2 26 : 26
14.05.2018
20:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
2359 КК Сфера : КК Нови Београд 7 - 3 20 : 42
12.05.2018
14:50
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
2360 КК Вук : КК Ас Баскет 2 65 : 26
09.05.2018
21:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
2361 КК Рас 5 : КК Земун Фитофармација 3 38 : 36
14.05.2018
20:40
13. Гимназија ( Љешка 47)
2362 КК Тим : КК Торлак 30 : 26
11.05.2018
19:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
2363 КК Чубура : КК Младост 2 43 : 41
11.05.2018
20:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
2364 КК Церак 3 : КК Беко 2 38 : 37
12.05.2018
19:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
2365 КК Визура 4 : КК Рас 4 24 : 38
09.05.2018
13:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
2366 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Земун Фитофармација 5 56 : 35
13.05.2018
15:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
2367 КК Офи Баскет 2 : КК Абба (Барич) 71 : 36
13.05.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
2368 КК Раднички (Обреновац) : КК ФМП 3 43 : 27
14.05.2018
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
2369 КК Сурчин Добановци : КК Сава 2 52 : 31
13.05.2018
11:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
2370 КК Ас Баскет 6 : БКК Раднички 2 53 : 41
13.05.2018
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
2371 КК Вива 2 : КК Церак 2 53 : 26
10.05.2018
20:45
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
2372 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Гро-Баскет 73 : 23
13.05.2018
13:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
2373 КК Мондо Баскет : КК Победник 011 40 : 22
15.05.2018
20:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
2374 КК Рас 2 : КК Ол Стар 64 : 30
15.05.2018
19:45
13. Гимназија ( Љешка 47)
2375 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Сфера 47 : 20
11.05.2018
20:10
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
2376 КК Ас Баскет 2 : КК Вук 28 : 52
13.05.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
2377 КК Земун Фитофармација 3 : КК Рас 5 36 : 29
13.05.2018
11:15
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
2378 КК Торлак : КК Тим 28 : 48
12.05.2018
14:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
2379 КК Младост 2 : КК Чубура 47 : 35
12.05.2018
13:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
2380 КК Беко 2 : КК Церак 3 59 : 49
13.05.2018
20:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
2381 КК Рас 4 : КК Визура 4 45 : 29
12.05.2018
12:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)