lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Мондо Баскет1211188567720823
2.КК Раднички (Обреновац)1210282365916422
3.КК Балкан12102100765934822
4.ШКК Звездара118375661214419
5.КК Коњарник 21266668793-12518
6.КК Шампион БГД 211656436222117
7.КК Рас 31156622681-5916
8.КК Церак 31239586719-13315
9.КК Визура 412210632805-17314
10.КК Ас Баскет 21129581729-14813
11.КК Слобода (Барич)12111608855-24713
54886 КК Мондо Баскет : КК Слобода (Барич) 101 : 57
19.11.2017
13:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54887 КК Раднички (Обреновац) : КК Коњарник 2 76 : 46
06.11.2017
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54888 КК Балкан : КК Визура 4 87 : 42
03.11.2017
21:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54889 КК Шампион БГД 2 : КК Ас Баскет 2 74 : 39
04.11.2017
11:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54890 КК Церак 3 : КК Рас 3 42 : 49
04.11.2017
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
ШКК Звездара - слободна екипа
54891 ШКК Звездара : КК Мондо Баскет 52 : 65
12.11.2017
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54892 КК Ас Баскет 2 : КК Церак 3 76 : 67
09.11.2017
12:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54893 КК Визура 4 : КК Шампион БГД 2 63 : 69
11.11.2017
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54894 КК Коњарник 2 : КК Балкан 38 : 86
12.11.2017
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
54895 КК Слобода (Барич) : КК Раднички (Обреновац) 45 : 72
12.11.2017
14:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Рас 3 - слободна екипа
54898 КК Раднички (Обреновац) : ШКК Звездара 70 : 79
18.11.2017
13:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54899 КК Балкан : КК Слобода (Барич) 105 : 52
18.11.2017
14:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54900 КК Шампион БГД 2 : КК Коњарник 2 38 : 48
17.11.2017
21:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54901 КК Церак 3 : КК Визура 4 53 : 55
21.11.2017
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
54902 КК Рас 3 : КК Ас Баскет 2 58 : 48
19.11.2017
15:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
54903 ШКК Звездара : КК Балкан 55 : 68
25.11.2017
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54904 КК Мондо Баскет : КК Раднички (Обреновац) 81 : 52
26.11.2017
18:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54905 КК Визура 4 : КК Рас 3 49 : 57
25.11.2017
20:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54906 КК Коњарник 2 : КК Церак 3 62 : 59
25.11.2017
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
54907 КК Слобода (Барич) : КК Шампион БГД 2 48 : 60
26.11.2017
14:15
14. Октобар ( Гочка 40)
КК Ас Баскет 2 - слободна екипа
54910 КК Балкан : КК Мондо Баскет 75 : 79
02.12.2017
14:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54911 КК Шампион БГД 2 : ШКК Звездара 63 : 59
03.12.2017
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54912 КК Церак 3 : КК Слобода (Барич) 63 : 59
03.12.2017
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
54913 КК Рас 3 : КК Коњарник 2 67 : 70
02.12.2017
14:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54914 КК Ас Баскет 2 : КК Визура 4 53 : 57
03.12.2017
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа