lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК БТЦ191631473125222135
2.КК Еко Спорт181531461123322833
3.КК Младост 2181531489116132833
4.КК Барајево191451550138216833
5.ШКК Звездара18126140413129230
6.КК Борча 218117137412769829
7.КК Витез19109136913511829
8.КК Визура1910913881421-3329
9.КК Гроцка1981113951414-1927
10.КК Умка Џез18810135012975326
11.КК ЛА Баскет18810142113804126
12.КК Церак1871112461316-7025
13.КК Сава1931612941572-27822
14.КК Веба Баскет1911812801725-44520
15.КК Барајево Бамби1911811171519-40220
50288 КК Борча 2 : КК БТЦ 87 : 83
(20:14, 14:17, 13:24, 25:17, 15:11)
08.10.2017
16:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Попић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
50289 ШКК Звездара : КК Младост 2 69 : 65
(21:14, 17:25, 21:18, 10:8)
11.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Чимбуровић, Предраг Несторовић, Делегат: Бојан Драшкић
50290 КК Еко Спорт : КК Барајево Бамби 92 : 37
(28:4, 17:9, 22:12, 25:12)
08.10.2017
17:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Балешевић, Филип Младеновић, Делегат: Ненад Радосављевић
50291 КК Витез : КК Барајево 53 : 63
(9:18, 12:12, 11:13, 21:20)
11.10.2017
21:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Лукић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Тодоровић
50292 КК Сава : КК Визура 79 : 88
(22:22, 15:20, 32:20, 7:14, 3:12)
07.10.2017
17:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Видаковић, Никола Младеновић, Делегат: Милорад Поповић
50293 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 71 : 101
(14:22, 25:24, 15:27, 17:28)
08.10.2017
19:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Павле Цветић, Огњен Ћурчић, Делегат: Петар Јанковић
50294 КК Гроцка : КК ЛА Баскет 76 : 94
(25:18, 19:29, 14:21, 18:26)
21.01.2018
19:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Марко Пауновић, Делегат: Бојан Драшкић
КК Церак - слободна екипа
50295 КК Церак : КК Борча 2 55 : 70
(14:15, 21:22, 4:21, 16:12)
15.10.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Филип Балешевић, Антоније Луковић, Делегат: Синиша Шарбајић
50296 КК Умка Џез : КК Гроцка 65 : 67
(9:21, 19:13, 16:19, 21:14)
15.10.2017
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Никола Младеновић, Немања Кривокућа, Делегат: Борко Павловић
50297 КК Визура : КК Веба Баскет 103 : 62
(25:18, 30:12, 26:15, 22:17)
18.10.2017
19:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Видаковић, Петар Димић, Делегат: Милан Благојевић
50298 КК Барајево : КК Сава 81 : 65
(24:17, 20:9, 14:26, 23:13)
15.10.2017
18:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
50299 КК Барајево Бамби : КК Витез 33 : 65
(8:26, 6:15, 13:13, 6:11)
15.10.2017
21:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Никола Чимбуровић, Милош Попић, Делегат: Драган Петровић
50300 КК Младост 2 : КК Еко Спорт 64 : 76
(17:25, 21:24, 13:15, 13:12)
13.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Цветић, Лука Драгомировић, Делегат: Љубомир Милетијев
50301 КК БТЦ : ШКК Звездара 73 : 64
(19:17, 22:15, 16:12, 16:20)
14.10.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Лукић, Филип Младеновић, Делегат: Јован Чучуковић
КК ЛА Баскет - слободна екипа
50304 ШКК Звездара : КК Церак 83 : 65
(18:13, 30:20, 23:22, 12:10)
21.10.2017
18:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Никола Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Светлана Миладинов
50305 КК Еко Спорт : КК БТЦ 61 : 80
(18:23, 12:15, 14:20, 17:22)
24.10.2017
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Никола Видаковић, Делегат: Вукашин Курћубић
50306 КК Витез : КК Младост 2 51 : 83
(10:23, 15:18, 11:21, 15:21)
16.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Балешевић, Предраг Марковић, Делегат: Милорад Поповић
50307 КК Сава : КК Барајево Бамби 71 : 67
(11:17, 23:22, 19:18, 18:10)
21.10.2017
17:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Лукић, Аљоша Јовичић Миланковић, Делегат: Љиљана Благојевић
50308 КК Веба Баскет : КК Барајево 84 : 97
(15:26, 20:27, 24:24, 25:20)
26.10.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Филип Младеновић, Предраг Несторовић, Делегат: Жељко Делић
50309 КК Гроцка : КК Визура 61 : 66
(17:11, 16:18, 17:15, 11:22)
21.10.2017
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Попић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
50310 КК ЛА Баскет : КК Умка Џез 69 : 76
(15:24, 22:14, 12:19, 20:19)
21.10.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Никола Чимбуровић, Марко Пауновић, Делегат: Ненад Радосављевић
КК Борча 2 - слободна екипа
50311 КК Церак : КК Еко Спорт 67 : 86
(10:20, 12:20, 20:25, 25:21)
26.10.2017
15:00
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Милош Лукић, Немања Илић, Делегат: Драган Петровић
50312 КК Борча 2 : ШКК Звездара 95 : 98
(17:15, 20:14, 11:20, 17:16, 30:33)
26.10.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Видаковић, Лука Драгомировић, Делегат: Слободан Каличанин
50313 КК Визура : КК ЛА Баскет 78 : 73
(21:21, 19:22, 16:19, 22:11)
25.10.2017
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Попић, Антоније Луковић, Делегат: Бојан Драшкић
50314 КК Барајево : КК Гроцка 65 : 54
(16:16, 21:9, 20:13, 8:16)
07.11.2017
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Чимбуровић, Филип Балешевић, Делегат: Петар Јанковић
50315 КК Барајево Бамби : КК Веба Баскет 61 : 67
(13:11, 11:18, 22:19, 15:19)
28.10.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Немања Кривокућа, Александар Петровић, Делегат: Љубомир Милетијев
50316 КК Младост 2 : КК Сава 99 : 54
(24:18, 25:11, 30:9, 20:16)
25.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Петар Димић, Делегат: Јован Чучуковић
50317 КК БТЦ : КК Витез 81 : 68
(22:17, 19:19, 12:19, 28:13)
27.10.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Цветић, Марко Пауновић, Делегат: Борко Павловић
КК Умка Џез - слободна екипа
50320 КК Еко Спорт : КК Борча 2 84 : 70
(15:15, 26:26, 18:13, 25:16)
31.10.2017
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Пауновић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
50321 КК Витез : КК Церак 73 : 59
(18:7, 15:25, 24:14, 16:13)
29.10.2017
21:10
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Филип Балешевић, Огњен Ћурчић, Делегат: Вукашин Курћубић
50322 КК Сава : КК БТЦ 78 : 90
(20:23, 25:27, 11:21, 22:19)
29.10.2017
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Чимбуровић, Милош Попић, Делегат: Светлана Миладинов
50323 КК Веба Баскет : КК Младост 2 60 : 100
(18:23, 18:29, 9:22, 15:26)
29.10.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Лукић, Предраг Марковић, Делегат: Милан Благојевић
50324 КК Гроцка : КК Барајево Бамби 111 : 71
(19:23, 29:15, 28:15, 35:18)
29.10.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Никола Видаковић, Аљоша Јовичић Миланковић, Делегат: Љиљана Благојевић
50325 КК ЛА Баскет : КК Барајево 71 : 89
(20:21, 19:25, 16:18, 16:25)
28.10.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Данко Гојковић, Немања Кривокућа, Делегат: Синиша Шарбајић
50326 КК Умка Џез : КК Визура 82 : 83
(20:14, 17:18, 19:22, 26:29)
28.10.2017
19:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Илић, Филип Младеновић, Делегат: Ненад Радосављевић
ШКК Звездара - слободна екипа