lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Беко14122121293727526
2.БКК Раднички14122117390027326
3.КК Торлак14122104786618126
4.КК Земун Фитофармација141131243101922425
5.КК Борча1495112810893923
6.КК Слодес14771131102510621
7.КК Борац Земун1468111010991120
8.КК Рас145910931121-2819
9.КК Житко Баскет1441010171291-27418
10.КК Баск1441010661249-18318
11.КК Астра142129431231-28816
12.КК Раднички (Обреновац)140149841320-33614
50527 КК Раднички (Обреновац) : БКК Раднички 67 : 93
(15:26, 9:19, 18:36, 25:12)
13.10.2017
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милан Костић, Саша Крсмановић, Делегат: Братислав Димић
50528 КК Беко : КК Торлак 77 : 69
(20:16, 16:20, 24:14, 17:19)
14.10.2017
19:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Александар Савић, Александар Бошковић, Делегат: Ђорђе Илић
50529 КК Слодес : КК Астра 109 : 62
(24:12, 35:16, 27:14, 23:20)
15.10.2017
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Драган Јаковљевић, Боривоје Ружић, Делегат: Милан Кумбара
50530 КК Рас : КК Баск 78 : 84
(18:21, 24:24, 21:19, 15:20)
15.10.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Стеван Рашинац, Душан Марчетић, Делегат: Милан Тодоровић
50531 КК Борац Земун : КК Борча 93 : 94
(22:24, 22:17, 20:15, 10:18, 19:20)
15.10.2017
16:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Милош Прица, Делегат: Зоран Божовић
50532 КК Земун Фитофармација : КК Житко Баскет 116 : 74
(29:12, 20:17, 28:25, 39:20)
18.10.2017
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Пајић, Марко Рајчић, Делегат: Владимир Игњатовић
50533 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко 61 : 96
(15:27, 15:34, 20:21, 11:14)
21.10.2017
14:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Милош Димитријевић, Петар Крал, Делегат: Никола Томић
50534 КК Борча : КК Земун Фитофармација 81 : 95
(30:34, 18:22, 19:17, 14:22)
22.10.2017
15:00
Стадион БСК Борча ( ЈНА 1/А)
Стеван Рашинац, Александар Бошковић, Делегат: Слободан Тодоровић
50535 КК Баск : КК Борац Земун 76 : 83
(17:18, 14:25, 32:20, 13:20)
21.10.2017
16:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Марко Рајчић, Милан Костић, Делегат: Миодраг Цветковић
50536 КК Астра : КК Рас 78 : 84
(21:32, 18:12, 25:18, 14:22)
22.10.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Слободан Павлица, Данило Петковић, Делегат: Никола Шошкић
50537 КК Торлак : КК Слодес 67 : 64
(14:14, 21:14, 16:20, 9:12, 7:4)
21.10.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Слободан Стефановић, Марко Шошкић, Делегат: Зоран Ружић
50538 БКК Раднички : КК Житко Баскет 97 : 63
(19:12, 29:17, 19:19, 30:15)
21.10.2017
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милан Милановић, Милош Ђурђић, Делегат: Урош Чукић
50539 КК Беко : БКК Раднички 78 : 70
(29:10, 11:23, 12:9, 26:28)
28.10.2017
17:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Милан Костић, Александар Бошковић, Делегат: Братислав Димић
50540 КК Слодес : КК Раднички (Обреновац) 100 : 75
(26:17, 29:16, 20:28, 25:14)
28.10.2017
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Слободан Стефановић, Душан Марчетић, Делегат: Владимир Игњатовић
50541 КК Рас : КК Торлак 64 : 65
(14:22, 24:12, 9:18, 17:13)
29.10.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Слободан Павлица, Боривоје Ружић, Делегат: Предраг Ђикановић
50542 КК Борац Земун : КК Астра 95 : 79
(19:16, 27:22, 26:19, 23:22)
28.10.2017
15:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Савић, Данило Петковић, Делегат: Ђорђе Илић
50543 КК Земун Фитофармација : КК Баск 83 : 78
(16:13, 23:17, 20:31, 24:17)
28.10.2017
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Стеван Рашинац, Делегат: Милан Кумбара
50544 КК Житко Баскет : КК Борча 81 : 86
(18:13, 19:19, 17:30, 27:24)
31.10.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Драган Јаковљевић, Немања Пајић, Делегат: Зоран Божовић
50545 КК Раднички (Обреновац) : КК Рас 78 : 111
(11:22, 20:42, 23:21, 24:26)
05.11.2017
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Прица, Никола Ђокић, Делегат: Миодраг Алексић
50546 КК Беко : КК Слодес 102 : 60
(31:16, 23:12, 27:21, 21:11)
03.11.2017
21:00
Хала Падинска Скела ( Падинска Скела бб)
Стеван Рашинац, Александар Савић, Делегат: Никола Томић
50547 КК Баск : КК Житко Баскет 82 : 85
(15:20, 27:27, 18:23, 22:15)
04.11.2017
13:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Слободан Стефановић, Петар Милановић, Делегат: Зоран Ружић
50548 КК Астра : КК Земун Фитофармација 64 : 73
(9:19, 21:20, 21:13, 13:21)
05.11.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Петар Крал, Дамир Дујаковић, Делегат: Владимир Живановић
50549 КК Торлак : КК Борац Земун 70 : 57
(17:8, 22:14, 19:21, 12:14)
04.11.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Слободан Павлица, Небојша Перовић, Делегат: Милан Тодоровић
50550 БКК Раднички : КК Борча 92 : 90
(31:24, 22:27, 8:20, 31:19)
04.11.2017
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Саша Крсмановић, Боривоје Ружић, Делегат: Слободан Тодоровић
50551 КК Слодес : БКК Раднички 74 : 78
(17:17, 21:22, 18:11, 18:28)
12.11.2017
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Пајић, Марко Шошкић, Делегат: Урош Чукић
50552 КК Рас : КК Беко 65 : 74
(17:20, 14:18, 25:22, 9:14)
12.11.2017
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Александар Бошковић, Душан Марчетић, Делегат: Ђорђе Илић
50553 КК Борац Земун : КК Раднички (Обреновац) 96 : 65
(21:20, 29:6, 30:19, 16:20)
12.11.2017
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Никола Шошкић
50554 КК Земун Фитофармација : КК Торлак 79 : 84
(16:17, 25:21, 18:15, 20:31)
12.11.2017
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Слободан Павлица, Лука Максимовић, Делегат: Братислав Димић
50555 КК Житко Баскет : КК Астра 97 : 84
(23:32, 24:14, 28:19, 22:19)
14.11.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Милан Костић, Милош Димитријевић, Делегат: Миодраг Цветковић
50556 КК Борча : КК Баск 87 : 75
(21:26, 9:19, 33:9, 24:21)
12.11.2017
14:30
Стадион БСК Борча ( ЈНА 1/А)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Владимир Игњатовић