lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Витез13121107076730325
2.КК Младеновац131038467836323
3.КК Пробаскет139497485312122
4.КК Борац Земун 214779259042121
5.КК Колубара ЛА 20031385884922-3821
6.КК Блокови1376957984-2720
7.КК Младост 213769828899320
8.КК Мондо Баскет12758397667319
9.БКК Раднички 212668337894418
10.КК Скадарлија142128691041-17216
11.КК Радивој Кораћ1129643777-13413
12.КК Баново Брдо130136981045-34713
52377 КК Витез : КК Скадарлија 89 : 45
04.11.2017
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52378 БКК Раднички 2 : КК Радивој Кораћ
01.01.2017
52379 КК Мондо Баскет : КК Младеновац 59 : 63
05.12.2017
21:20
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
52380 КК Младост 2 : КК Баново Брдо 70 : 43
04.11.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52381 КК Блокови : КК Борац Земун 2 75 : 88
05.11.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52382 КК Колубара ЛА 2003 : КК Пробаскет 62 : 45
04.11.2017
15:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52383 КК Витез : БКК Раднички 2 85 : 77
14.11.2017
21:15
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
52384 КК Борац Земун 2 : КК Колубара ЛА 2003 63 : 45
11.11.2017
12:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
52385 КК Баново Брдо : КК Блокови 81 : 88
12.11.2017
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52386 КК Младеновац : КК Младост 2 46 : 63
16.11.2017
21:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52387 КК Радивој Кораћ : КК Мондо Баскет 54 : 65
12.11.2017
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52388 КК Скадарлија : КК Пробаскет 73 : 75
11.11.2017
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52389 БКК Раднички 2 : КК Скадарлија 65 : 62
19.11.2017
13:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52390 КК Мондо Баскет : КК Витез 56 : 63
21.11.2017
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52391 КК Младост 2 : КК Радивој Кораћ 88 : 48
18.11.2017
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52392 КК Блокови : КК Младеновац 76 : 75
19.11.2017
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52393 КК Колубара ЛА 2003 : КК Баново Брдо 102 : 47
18.11.2017
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52394 КК Пробаскет : КК Борац Земун 2 78 : 38
17.11.2017
21:15
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52395 КК Витез : КК Младост 2 89 : 66
26.11.2017
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
52396 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 72 : 60
25.11.2017
12:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
52397 КК Баново Брдо : КК Пробаскет 52 : 69
26.11.2017
13:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
52398 КК Младеновац : КК Колубара ЛА 2003 78 : 62
26.11.2017
17:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
52399 КК Радивој Кораћ : КК Блокови 67 : 63
26.11.2017
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
52400 КК Скадарлија : КК Борац Земун 2 56 : 67
26.11.2017
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
52401 КК Мондо Баскет : КК Скадарлија 60 : 51
03.12.2017
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
52402 КК Младост 2 : БКК Раднички 2 87 : 75
02.12.2017
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52403 КК Блокови : КК Витез 60 : 117
02.12.2017
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
52404 КК Колубара ЛА 2003 : КК Радивој Кораћ 72 : 67
03.12.2017
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52405 КК Пробаскет : КК Младеновац 53 : 58
02.12.2017
11:30
Карађорђе ( Јове Илића 2)
52406 КК Борац Земун 2 : КК Баново Брдо 81 : 45
02.12.2017
12:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)