lat|eng
Насловна > Архива резултата
ПИОНИРИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Црвена Звезда МТС221931654127637841
2.КК Бањица Мега221931750135839241
3.КК Младост221931806145135541
4.КК Партизан НИС22148146113976436
5.КК Визура22148168416325236
6.КК Земун Фитофармација221481546142412236
7.КК Сава22101213681404-3632
8.КК Рас2291314081401731
9.КК Беовук 72 (-1)2261612231394-17127
10.КК Жарково2241812481594-34626
11.ШКК Звездара2231911461448-30225
12.КК ИБЦ2212111251640-51523
51849 КК Рас : ШКК Звездара 73 : 53
28.10.2017
20:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Милош Јоксимовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Драгослав Веланац
51850 КК Младост : КК Сава 85 : 84
29.10.2017
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Мирољуб Јовановић
51851 КК Жарково : КК Црвена Звезда МТС 36 : 81
29.10.2017
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Лазар Синђелић, Делегат: Милан Раденковић
51852 КК Визура : КК Партизан НИС 77 : 74
30.10.2017
20:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Свркота, Драган Јаковљевић, Делегат: Зоран Нинков
51853 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 66 : 49
28.10.2017
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Марко Пауновић, Дамјан Ратковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
51854 КК Земун Фитофармација : КК Бањица Мега 70 : 83
28.10.2017
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Шошкић, Марко Симић, Делегат: Горан Радовановић
51855 КК Рас : КК Младост 63 : 82
04.11.2017
20:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Милан Тодоровић
51856 КК ИБЦ : КК Земун Фитофармација 37 : 52
05.11.2017
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Ковачевић, Марко Симић, Делегат: Никола Томић
51857 КК Партизан НИС : КК Беовук 72 86 : 71
05.11.2017
12:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Марко Шошкић, Душан Марчетић, Делегат: Јелена Поповић
51858 КК Црвена Звезда МТС : КК Визура 91 : 71
05.11.2017
16:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Огњен Ћурчић, Александар Јовановски, Делегат: Драгослав Веланац
51859 КК Сава : КК Жарково 65 : 58
05.11.2017
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Шипка, Марко Пауновић, Делегат: Александар Кнежевић
51860 ШКК Звездара : КК Бањица Мега 34 : 67
04.11.2017
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Петар Димић, Делегат: Јован Чучуковић
51861 КК Младост : ШКК Звездара 79 : 51
15.11.2017
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Милан Раденковић
51862 КК Жарково : КК Рас 61 : 78
17.11.2017
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стефан Ћалић, Душан Марчетић, Делегат: Никола Томић
51863 КК Визура : КК Сава 82 : 81
16.11.2017
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Ђурђић, Марко Симић, Делегат: Вукашин Курћубић
51864 КК Беовук 72 : КК Црвена Звезда МТС 53 : 66
16.11.2017
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Марко Пауновић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ненад Радосављевић
51865 КК Земун Фитофармација : КК Партизан НИС 70 : 63
16.11.2017
17:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Љубомир Марковић, Лазар Синђелић, Делегат: Александар Вранеш
51866 КК Бањица Мега : КК ИБЦ 100 : 57
16.11.2017
20:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Стефан Ћалић, Петар Крал, Делегат: Урош Чукић
51867 КК Рас : КК Визура 66 : 76
19.11.2017
20:45
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Марко Пауновић, Павле Шипка, Делегат: Александар Толић
51868 КК Младост : КК Жарково 98 : 42
19.11.2017
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стефан Ћалић, Боривоје Ружић, Делегат: Ђорђе Илић
51869 КК Партизан НИС : КК Бањица Мега 67 : 91
18.11.2017
14:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Синиша Шарбајић
51870 КК Црвена Звезда МТС : КК Земун Фитофармација 74 : 61
19.11.2017
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
Љубомир Марковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Михајло Костић
51871 КК Сава : КК Беовук 72 66 : 53
19.11.2017
13:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Свркота, Никола Ристић, Делегат: Зоран Нинков
51872 ШКК Звездара : КК ИБЦ 72 : 73
19.11.2017
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Милановић, Антоније Луковић, Делегат: Ненад Радосављевић
51873 КК Жарково : ШКК Звездара 69 : 61
25.11.2017
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Милош Јоксимовић, Делегат: Драгослав Веланац
51874 КК Визура : КК Младост 71 : 105
26.11.2017
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марко Симић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
51875 КК Беовук 72 : КК Рас СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2017
51876 КК Земун Фитофармација : КК Сава 83 : 52
25.11.2017
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Боривоје Ружић, Милош Попић, Делегат: Александар Толић
51877 КК Бањица Мега : КК Црвена Звезда МТС 85 : 79
26.11.2017
15:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Никола Свркота, Лука Булатовић, Делегат: Ђорђе Илић
51878 КК ИБЦ : КК Партизан НИС 67 : 80
26.11.2017
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Љубомир Марковић, Душан Марчетић, Делегат: Владимир Игњатовић