lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРКЕ/Квалитетна лига
1.ККЖ Црвена Звезда МТС121111033:58323
2.ЖКК Арт Баскет1091896:53719
3.ЖКК Радивој Кораћ1174746:70418
4.ЖКК Рас1082639:54618
5.ЖКК Раднички (О)1257785:81217
6.КЖК Партизан 1953945649:59813
7.ККЖ Раднички 1028559:86512
8.ЖКК Карабурма1028488:74012
9.ЖКК Визура835512:54011
10.ЖКК Беостајл10010375:75710
79244 ЖКК Беостајл : ЖКК Арт Баскет
12.02.2023
15:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
79245 ЖКК Визура : ЖКК Карабурма
13.02.2023
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
79246 ККЖ Раднички : ЖКК Радивој Кораћ
79247 ЖКК Раднички (О) : КЖК Партизан 1953
79248 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Рас
13.02.2023
20:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
79179 ЖКК Беостајл : ККЖ Црвена Звезда МТС 35 : 96
23.10.2022
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Лука Максимовић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Варађан
79180 ЖКК Визура : ЖКК Раднички (О) 93 : 70
23.10.2022
12:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Далибор Шуштершић, Делегат: Зоран Нинков
79181 ЖКК Рас : ККЖ Раднички 65 : 48
24.10.2022
21:20
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
Марија Ћирић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Варађан
79182 ЖКК Карабурма : ЖКК Радивој Кораћ 41 : 78
23.10.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марко Богићевић, Душко Милаковић, Делегат: Ђорђе Илић
79183 ЖКК Арт Баскет : КЖК Партизан 1953 95 : 64
16.11.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Оливера Старинчевић, Тијана Војводић, Делегат: Јелена Поповић
79184 ЖКК Беостајл : ЖКК Визура 37 : 87
30.10.2022
13:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Михајло Гаврилоски, Александар Миленковић, Делегат: Ненад Николић
79185 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Арт Баскет 48 : 83
31.10.2022
14:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Предраг Ширко, Алекса Игњатовић, Делегат: Јелена Поповић
79186 ККЖ Раднички : ЖКК Карабурма 70 : 65
30.10.2022
11:20
Студентски дом 4. Април ( Војводе Степе 320)
Хелена Маринковић, Тијана Војводић, Делегат: Александар Варађан
79187 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Рас 62 : 85
31.10.2022
20:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Јанковић, Вук Стојановић, Делегат: Милан Благојевић
79188 ККЖ Црвена Звезда МТС : КЖК Партизан 1953 71 : 51
23.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Филип Конатар, Алекса Игњатовић, Делегат: Михајло Костић
79189 ЖКК Визура : ККЖ Црвена Звезда МТС 44 : 90
09.11.2022
17:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Горан Радовановић
79190 ЖКК Рас : ЖКК Беостајл 55 : 25
07.11.2022
21:20
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Михајло Костић
79191 ЖКК Карабурма : ЖКК Раднички (О) 47 : 91
05.11.2022
14:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
Немања Гојовић, Петар Јанковић, Делегат: Зоран Нинков
79192 ЖКК Арт Баскет : ККЖ Раднички 120 : 36
07.11.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Душко Милаковић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Кнежевић
79193 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Радивој Кораћ 72 : 73
07.11.2022
16:30
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Антоније Луковић, Димитрије Карановић, Делегат: Горан Радовановић
79194 ЖКК Беостајл : ЖКК Карабурма 56 : 61
12.11.2022
14:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Милош Димитријевић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Варађан
79195 ЖКК Визура : ЖКК Рас 53 : 74
14.11.2022
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Оливера Старинчевић, Делегат: Александар Кнежевић
79196 ККЖ Раднички : КЖК Партизан 1953 37 : 90
05.12.2022
11:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Антоније Луковић, Петар Јанковић, Делегат: Ђорђе Илић
79197 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Арт Баскет 45 : 98
15.11.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Огњен Ћурчић, Душко Милаковић, Делегат: Јелена Поповић
79198 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Радивој Кораћ 88 : 66
14.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Лука Максимовић, Тијана Војводић, Делегат: Ђорђе Илић
79199 ЖКК Рас : ККЖ Црвена Звезда МТС 72 : 70
20.11.2022
20:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Марко Богићевић, Душко Милаковић, Делегат: Јован Чучуковић
79200 ЖКК Карабурма : ЖКК Визура
79201 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Беостајл 102 : 35
20.11.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Зоран Нинков
79202 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Раднички (О) 69 : 63
19.11.2022
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
79203 ЖКК Радивој Кораћ : ККЖ Раднички 83 : 65
20.11.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марија Ћирић, Хелена Маринковић, Делегат: Слободан Каличанин
79204 ЖКК Беостајл : КЖК Партизан 1953
79205 ЖКК Визура : ЖКК Арт Баскет 64 : 84
28.11.2022
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душко Милаковић, Тијана Војводић, Делегат: Александар Кнежевић
79206 ЖКК Рас : ЖКК Карабурма 69 : 41
28.11.2022
21:20
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
Вук Иванчевић, Тијана Војводић, Делегат: Борко Павловић
79207 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Радивој Кораћ 78 : 65
28.11.2022
15:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Петар Јанковић, Дуња Поповић, Делегат: Александар Тодоровић
79208 ККЖ Црвена Звезда МТС : ККЖ Раднички 102 : 49
30.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Антоније Луковић, Тијана Војводић, Делегат: Небојша Лазаревић
79209 ЖКК Карабурма : ККЖ Црвена Звезда МТС 35 : 111
06.12.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Немања Гојовић, Хелена Маринковић, Делегат: Ведран Чоловић
79210 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Рас 76 : 47
05.12.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Петар Јанковић, Хелена Маринковић, Делегат: Зоран Нинков
79211 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Визура 70 : 53
28.12.2022
18:00
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Далибор Шуштершић, Дејан Живковић, Делегат: Милена Главан
79212 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Беостајл 71 : 44
24.01.2023
19:30
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
Душко Милаковић, Хелена Маринковић, Делегат: Ђорђе Илић
79213 ККЖ Раднички : ЖКК Раднички (О) 62 : 87
03.12.2022
21:00
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Никола Ђокић, Александар Петровић, Делегат: Бојан Драшкић
79214 ЖКК Беостајл : ККЖ Раднички
79215 ЖКК Визура : ЖКК Радивој Кораћ
79216 ЖКК Рас : КЖК Партизан 1953 63 : 61
12.12.2022
21:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Петар Јанковић, Оливера Старинчевић, Делегат: Слободан Каличанин
79217 ЖКК Карабурма : ЖКК Арт Баскет
79218 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Раднички (О) 98 : 47
12.12.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Милош Јоксимовић, Хелена Маринковић, Делегат: Борко Павловић
79219 ЖКК Арт Баскет : ККЖ Црвена Звезда МТС 70 : 71
22.12.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Антоније Луковић, Хелена Маринковић, Делегат: Јелена Поповић
79220 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Карабурма
79221 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Рас 63 : 56
18.12.2022
15:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Душко Милаковић, Тијана Војводић, Делегат: Милена Главан
79222 ККЖ Раднички : ЖКК Визура
79223 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Беостајл 75 : 43
17.12.2022
18:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Лука Максимовић, Хелена Маринковић, Делегат: Бојан Драшкић
79224 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Арт Баскет 74 : 80
25.12.2022
16:00
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Александар Лазић, Тијана Војводић, Делегат: Александар Варађан
79225 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Карабурма 81 : 47
25.12.2022
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Петар Јанковић, Оливера Старинчевић, Делегат: Милена Главан
79226 ККЖ Раднички : ЖКК Рас
79227 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Визура
79228 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Беостајл 81 : 22
28.12.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Петар Јанковић, Вук Чанак, Делегат: Ђорђе Илић
79229 ЖКК Визура : ЖКК Беостајл 73 : 41
21.01.2023
13:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Милош Лукић, Делегат: Слободан Каличанин
79230 ЖКК Рас : ЖКК Раднички (О) 53 : 47
23.01.2023
21:20
Франце Прешерн ( Станка Пауновића Вељка 45)
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић, Делегат: Јован Чучуковић
79231 ЖКК Карабурма : ККЖ Раднички 67 : 76
22.01.2023
11:30
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
Антоније Луковић, Тијана Војводић, Делегат: Милена Главан
79232 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Радивој Кораћ
79233 КЖК Партизан 1953 : ККЖ Црвена Звезда МТС
79234 ЖКК Беостајл : ЖКК Рас
01.01.2023
79235 ЖКК Радивој Кораћ : КЖК Партизан 1953
01.01.2023
79236 ККЖ Раднички : ЖКК Арт Баскет 53 : 88
30.01.2023
11:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Вук Стојановић, Оливера Старинчевић, Делегат: Слободан Каличанин
79237 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Карабурма 71 : 28
28.01.2023
12:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Миодраг Алексић
79238 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Визура 74 : 45
26.01.2023
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Вук Стојановић, Тијана Војводић, Делегат: Александар Толић
79239 ЖКК Рас : ЖКК Визура
79240 ЖКК Карабурма : ЖКК Беостајл 56 : 37
05.02.2023
16:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
Лазар Костић, Хелена Маринковић, Делегат: Бојан Драшкић
79241 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Раднички (О)
09.02.2023
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Александар Лазић, Тијана Војводић, Делегат: Ђорђе Илић
79242 КЖК Партизан 1953 : ККЖ Раднички 98 : 63
05.02.2023
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
Александар Петровић, Хелена Маринковић, Делегат: Милена Главан
79243 ЖКК Радивој Кораћ : ККЖ Црвена Звезда МТС 47 : 81
08.02.2023
15:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марија Ћирић, Антоније Луковић, Делегат: Ђорђе Илић
79244 ЖКК Беостајл : ЖКК Арт Баскет
12.02.2023
15:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
79245 ЖКК Визура : ЖКК Карабурма
13.02.2023
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
79246 ККЖ Раднички : ЖКК Радивој Кораћ
79247 ЖКК Раднички (О) : КЖК Партизан 1953
79248 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Рас
13.02.2023
20:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
79249 ЖКК Карабурма : ЖКК Рас
79250 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Визура
79251 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Беостајл
79252 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Раднички (О) 71 : 49
04.02.2023
12:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Марко Богићевић, Душко Милаковић, Делегат: Миодраг Алексић
79253 ККЖ Раднички : ККЖ Црвена Звезда МТС