lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.ОКК Београд220155:934
2.КК Земун 2211119:1253
3.КК Сурчин Добановци21188:1363
4.КК Рас211146:1273
5.КК Колеџ Београд 211077:442
6.КК Вук11043:372
7.Горица 220280:1222
8.КК Сава 3202102:1562
9.КК Младеновац11086:302
10.КК Борац Земун 211071:682
11.КК ФМП Меридиан10168:711
12.КК Еко Спорт 210150:761
82359 ОКК Београд : Горица 2 79 : 43
27.11.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82360 КК Рас : КК Сава 3 79 : 58
27.11.2022
17:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
82361 КК Сурчин Добановци : КК Земун 2 58 : 50
27.11.2022
13:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82362 КК Борац Земун 2 : КК Младеновац
26.11.2022
14:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
82363 КК Вук : КК ФМП Меридиан
82364 КК Еко Спорт 2 : КК Колеџ Београд 2
28.11.2022
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
82353 ОКК Београд : КК Еко Спорт 2 76 : 50
21.11.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82354 Горица 2 : КК Вук 37 : 43
19.11.2022
13:20
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
82355 КК ФМП Меридиан : КК Борац Земун 2 68 : 71
19.11.2022
18:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82356 КК Младеновац : КК Сурчин Добановци 86 : 30
19.11.2022
10:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82357 КК Земун 2 : КК Рас 69 : 67
20.11.2022
10:00
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
82358 КК Сава 3 : КК Колеџ Београд 2 44 : 77
19.11.2022
11:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82359 ОКК Београд : Горица 2 79 : 43
27.11.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82360 КК Рас : КК Сава 3 79 : 58
27.11.2022
17:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
82361 КК Сурчин Добановци : КК Земун 2 58 : 50
27.11.2022
13:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82362 КК Борац Земун 2 : КК Младеновац
26.11.2022
14:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
82363 КК Вук : КК ФМП Меридиан
82364 КК Еко Спорт 2 : КК Колеџ Београд 2
28.11.2022
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)