lat|eng
Насловна   >   Млађи пионири/Финални турнир 2. лига У13   >   КК Вук - КК Победник 011
(84748) 04.06.2023
Млађи пионири/Финални турнир 2. лига У13
КК Вук
27
КК Победник 011
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.06.2023
14:30:00
Хала Пинки
Лука Максимовић, Петар Јанкулоски, . Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5