lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Младост Веба - КК Земун
(84823) 08.09.2023
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Младост Веба
65
КК Земун
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.09.2023
21:45:00
Хала Пинки
Страхиња Стаменковић, Вук Иванчевић, . Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5