lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Ас Баскет221841523136116240
2.КК Динамик БГ221751636130633039
3.КК Жарково221571425115427137
4.КК Беовук 72 (-1)221661363123712637
5.КК Сава22148156515125336
6.КК ИБЦ22121014011410-934
7.КК Беко22101213971397032
8.КК Чубура2291315181533-1531
9.КК Слодес2271512481336-8829
10.КК Баск2261613421577-23528
11.КК Младост2261613061407-10128
12.БКК Раднички2222013151809-49424
52203 КК Баск : КК Слодес 44 : 68
24.02.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Петар Крал, Марко Шошкић, Делегат: Ненад Радосављевић
52204 КК Чубура : КК Жарково 78 : 65
27.02.2018
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Стефан Ћалић, Саша Крсмановић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52205 КК Беовук 72 : БКК Раднички 66 : 30
28.02.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Влаховић, Марко Симић, Делегат: Ђорђе Илић
52206 КК Младост : КК Динамик БГ 68 : 74
27.02.2018
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Перовић, Немања Кривокућа, Делегат: Зоран Нинков
52207 КК Сава : КК Ас Баскет 79 : 67
25.02.2018
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Љубомир Марковић, Марко Шошкић, Делегат: Ненад Радосављевић
52208 КК Беко : КК ИБЦ 54 : 67
02.03.2018
15:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Љубомир Марковић, Лазар Синђелић, Делегат: Александар Тодоровић
52209 КК Жарково : КК ИБЦ 65 : 66
04.03.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милан Костић, Душан Марчетић, Делегат: Звездан Јанковић
52210 КК Слодес : КК Чубура 64 : 55
03.03.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Радовић, Марко Шошкић, Делегат: Ђорђе Илић
52211 КК Ас Баскет : КК Баск 78 : 50
04.03.2018
15:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Слободан Стефановић, Дамир Дујаковић, Делегат: Александар Кнежевић
52212 КК Динамик БГ : КК Сава 70 : 77
02.03.2018
21:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Стефан Ћалић, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
52213 БКК Раднички : КК Младост 48 : 69
03.03.2018
15:10
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Љубомир Марковић, Стеван Рашинац, Делегат: Александар Кнежевић
52214 КК Беовук 72 : КК Беко 53 : 36
03.03.2018
13:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Нинков
52215 КК Баск : КК Динамик БГ 74 : 95
10.03.2018
15:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Урош Дојчиновић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
52216 КК Чубура : КК Ас Баскет 81 : 84
13.03.2018
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Љубомир Марковић, Никола Свркота, Делегат: Михајло Костић
52217 КК ИБЦ : КК Слодес 52 : 37
11.03.2018
13:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Милан Костић, Немања Видаковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52218 КК Младост : КК Беовук 72 79 : 76
10.03.2018
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Марко Шошкић, Милош Лукић, Делегат: Александар Кнежевић
52219 КК Сава : БКК Раднички 78 : 73
11.03.2018
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Видаковић, Лазар Костић, Делегат: Милан Раденковић
52220 КК Беко : КК Жарково 71 : 63
10.03.2018
13:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душан Марчетић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Каличанин
52221 КК Слодес : КК Жарково 42 : 56
17.03.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милан Костић, Петар Крал, Делегат: Никола Томић
52222 КК Ас Баскет : КК ИБЦ 66 : 54
17.03.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Марко Перовић, Немања Илић, Делегат: Александар Кнежевић
52223 КК Динамик БГ : КК Чубура 77 : 68
22.03.2018
21:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Влаховић, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
52224 БКК Раднички : КК Баск 94 : 91
15.03.2018
21:25
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Стеван Рашинац, Саша Крсмановић, Делегат: Слободан Каличанин
52225 КК Беовук 72 : КК Сава 72 : 67
18.03.2018
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милан Костић, Александар Савић, Делегат: Ђорђе Илић
52226 КК Младост : КК Беко 61 : 55
17.03.2018
15:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Боривоје Ружић, Павле Шипка, Делегат: Слободан Каличанин
52227 КК Баск : КК Беовук 72 45 : 62
28.03.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Милан Костић, Делегат: Ђорђе Илић
52228 КК Чубура : БКК Раднички 83 : 58
27.03.2018
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Љубомир Марковић, Немања Радовић, Делегат: Зоран Нинков
52229 КК ИБЦ : КК Динамик БГ 68 : 63
24.03.2018
16:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Влаховић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
52230 КК Жарково : КК Ас Баскет 48 : 67
24.03.2018
11:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Немања Радовић, Петар Крал, Делегат: Зоран Ружић
52231 КК Сава : КК Младост 69 : 57
21.03.2018
17:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Радовић, Мирко Весковић, Делегат: Урош Чукић
52232 КК Беко : КК Слодес 68 : 66
24.03.2018
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Душан Марчетић, Филип Балешевић, Делегат: Милан Раденковић